Семінар в рамках спільного проєкту ООН, FAO та МКЗР «Здоров’я рослин для збереження довкілля»

ДУ «Вінницька фітолабораторія» спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області провели семінар в рамках спільного проєкту ООН, FAO та МКЗР «Здоров’я рослин для збереження довкілля».

10 травня 2023 р. у Вінницькому національному аграрному університеті відбувся семінар під гаслом «Здоров’я рослин для збереження довкілля» з нагоди оголошення ООН 12 травня 2023 р. Міжнародним днем здоров'я рослин.

Учасниками заходу були спеціалісти у галузях науки про рослини, викладачі та студенти агрономічного факультету, тобто усі ті, хто безпосередньо беруть участь у популяризації знань щодо захисту та збереження здоров’я рослин, щиро любить рослини, природу та навколишній світ.

Метою даного заходу було донести до якомога більшого кола людей розуміння важливості дослідження рослин для розвитку сільського господарства, садівництва, лісництва, сталого виробництва високоякісних продуктів харчування та нехарчової продукції рослинного походження, та ролі рослин у збереженні навколишнього середовища.

У наукових доповідях розглядалися актуальні питання про міжнародне співробітництво, діяльність ДУ «Вінницька фітолабораторія», фітосанітарну безпеку Вінниччини, карантинний стан Вінницької області, регульовані шкідливі організми та ін.

Захистимо рослини, збережемо планету для майбутніх поколінь!