Курси підвищення кваліфікації при Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти Львівського НУП

З 2 по 8 травня 2023 року фахівці відділу фітосанітарних процедур ДУ "Вінницької фітолабораторії" успішно пройшли курси підвищення кваліфікації при Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти Львівського НУП.

НАВЧАННЯ ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТІВ ВІДДІЛІВ ФІТОСАНІТАРНИХ ПРОЦЕДУР ФІТОСАНІТАРНИХ ЛАБОРАТОРІЙ УКРАЇНИ

Впродовж 02.05-08.05.2023 при Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти Львівського національного університету природокористування проходили стажування фахівці відділів фітосанітарних процедур фітосанітарних лабораторій України.

Навчання відбувалося на базі факультету агротехнологій та екології Львівського НУП та ДУ «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія» за програмою «Нормативно-правова база України в сфері насінництва та розсадництва. Методи відбору зразків насіння, сільськогосподарської рослинної продукції та порядок проведення фітосанітарних процедур». До читання лекцій були залучені доценти кафедри генетики, селекції та захисту рослин Андрушко О.М. та Голячук Ю.С., практичні заняття проводили провідні фахівці фітосанітарної лабораторії Трухим Н.В., Григорович І.І., Лита Р.Ю.