Проведено семінар «Здоров’я рослин для збереження довкілля»

ДУ «Вінницька фітолабораторія» спільно з Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області провели семінар «Здоров’я рослин для збереження довкілля» в рамках проекту ООН, FAO та МКЗР

5 травня 2023 р. з нагоди оголошення ООН 12 травня 2023 р. Міжнародним днем здоров'я рослин у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» проведено семінар «Здоров’я рослин для збереження довкілля».

Учасниками заходу були спеціалісти у галузях науки про рослини, студенти, молодь, школярі та їхні батьки, а також усі, хто щиро любить рослини, природу, навколишній світ, надихається його красою, прагне його збереження та захисту.

Відвідувачі змогли розширити свої знання за фахом та тематикою заходу. Під час семінару кожен міг дізнатись про міжнародне співробітництво, фітосанітарну безпеку, карантинний стан Вінницької області, регульовані шкідливі організми та корисні комахи, познайомитись ближче із ДУ «Вінницька фітолабораторія».

Дякуємо кожному, що за умов воєнного стану знайшли хвилинку, щоб доєднатись до заходу. Завдяки нашим захисникам, які боронять нашу неповторну, мальовничу Україну, ми можемо почувати себе у безпеці, підтримувати економіку, допомагати з тилу та продовжувати відроджувати нашу державу.