Семінар «Здоров’я рослин для збереження довкілля»

 ДУ «Вінницька обласна фітосанітарна лабораторія» спільно з Управлінням фітосаніторної безпеки Держпродспоживслужби у Вінницькій області запрошує на семінар «Здоров’я рослин для збереження довкілля» в рамках проекту ООН, FAO та МКЗР.

Цільова аудиторія заходу необмежена: від спеціалістів у галузях науки про рослини, які бажають розширити свої знання за фахом, до студентів, дітей шкільного віку та їхніх батьків, мандрівників, туристів, а також усіх охочих – усіх, хто щиро любить рослини, природу, навколишній світ, надихається його красою, бажає його зберегти та захистити.
Формат заходу: Ознайомлення з ДУ «Вінницька фітолабораторія», для чого потрібна та які завдання на меті збереження фітосанітарного стану рослин, перегляд науково-популярних фільмів про рослини, дізнаєтесь про новітні методи діагностики рослин , які об’єкти регулювання мають право потрапити на територію України та багато іншого.
Мета полягає у тому, щоб висвітлити соціальні, екологічні та економічні наслідки завезення зараженої рослинної сировини та рослин або карантинних шкідників та хвороб до України.

Адреса проведення: 05.05.2023 о 17:00 год., м. Вінниця, вул. Театральна, 15