Новини

Перевірка насіннєвої та зернової продукції

Перевірка насіннєвої та зернової продукції

Якість насіння є одним із основних факторів отримання високих врожаїв. Обов’язково перед початком весняних та осінніх польових робіт необхідно перевірити насіння на показники якості та безпеки в лабораторних умовах. Таке дослідження гарантовано покаже, наскільки посівний матеріал якісний, можна його сіяти чи краще замінити взагалі.

Найголовнішими показниками, які характеризують посівну якість насіння, є чистота, енергія проростання і схожість, вологість, маса 1000 насінин, зараженість хворобами та заселеність шкідниками. Володіючи повною інформацією про якість насіння, виробник розуміє, який протруйник треба купити.

В Державній установі «Вінницька обласна фітосанітарна лабораторія»  створено та багато років працює відділ визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу та якості зерна. Напрямом роботи відділу є визначенням посівних якостей насіння та проведення аналізу біохімічних і технологічних показників сільськогосподарських культур для суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана із вирощуванням сільськогосподарських культур, а також торгівлею насінням.  Відділ акредитований Національним агентством з акредитації України в частині визначення посівних якостей насіннєвого матеріалу. За результатами акредитації отримано Атестат про акредитацію за номером 201178 та дійсний до 17 грудня 2028 року.

За 5 місяців 2024 року з метою визначення посівних якостей насіння до відділу надійшло на перевірку 7,206 тис. тонн насіння ярих зернових, зернобобових, технічних культур та овочів. За результатами аналізування визнано кондиційним 99,5% від загального обсягу.

Найбільше звернень було на перевірку насіння сої, кукурудзи, соняшнику, гороху, ячменю, пшениці; найменше – вівса, гречки, проса, трав та овочів. Більшість культур перевіряли на відповідність усім показникам якості.

Також фахівці лабораторії проводили перевірку зерна сільськогосподарських культур  на біохімічні і технологічні показники. Найбільший відсоток аналізованих зразків по культурах припав на сою, кукурудзу, пшеницю; а найбільше випробувань – на визначення показників якості зерна методом інфрачервоної спектроскопії, встановлення рівня зараженості та заселеності шкідниками та  вологість зерна.

Державна установа «Вінницька обласна фітосанітарна лабораторія»  пропонує господарствам усіх форм власності та фізичним особам провести перевірку насіння з метою отримання достовірних даних щодо його посівних якостей.

Схожі статті

Інформація

Лабораторія акредитована НААУ відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 (EN ISO/IEC 17025:2017, IDT; ISO/IEC 17025:2017, IDT) у сфері: фітосанітарна експертиза (ентомологічна, мікологічна, фітогельмінтологічна, гербологічна, бактеріологічна, віросологічна) продуктів рослинного походження та інших об'єктів регулювання у сфері карантину рослин; визначення посівних якостей насіння та відбирання проб

ㅤㅤㅤㅤ

На сайті 266 гостей та 0 користувачів